У Будинку офіцерів у Вінниці, по якому, як по "базі нацистів" вдарили рашисти, у четвер був намічений концерт(ФОТО)

У Будинку офіцерів у Вінниці, по якому, як по "базі нацистів" вдарили рашисти, у четвер був намічений благодійний концерт співачки Roxolana. Про це свідчить афіша Будинку офіцерів, який у Вінниці є одним із головних концертних майданчиків.

Roxolana у свою чергу, повідомила у себе в Instagram, що в результаті обстрілів з боку російських окупантів загинув один з членів її команди. Багато хто отримав поранення.

"Під час ракетних обстрілів росіянами Вінниці частина нашої команди перебувала в центрі міста, всі вони поранені. Женя загинув. Андрій в важкому стані продовжує боротися за життя в операційній. Ми молимося за їх життя та життя всіх, хто постраждав сьогодні. Ми ніколи не пробачимо. Кошти за квитки з всіх концертів будуть повернені. Будь ласка, моліться", - йдеться у повідомленні.

Міністерство оборони РФ цинічно заявило, що ракетного удару в центрі Вінниці було завдано по "тимчасовому пункту розміщення нацистів".

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті