У Будинку офіцерів у Вінниці, по якому, як по "базі нацистів" вдарили рашисти, у четвер був намічений концерт(ФОТО)

У Будинку офіцерів у Вінниці, по якому, як по "базі нацистів" вдарили рашисти, у четвер був намічений благодійний концерт співачки Roxolana. Про це свідчить афіша Будинку офіцерів, який у Вінниці є одним із головних концертних майданчиків.

Roxolana у свою чергу, повідомила у себе в Instagram, що в результаті обстрілів з боку російських окупантів загинув один з членів її команди. Багато хто отримав поранення.

"Під час ракетних обстрілів росіянами Вінниці частина нашої команди перебувала в центрі міста, всі вони поранені. Женя загинув. Андрій в важкому стані продовжує боротися за життя в операційній. Ми молимося за їх життя та життя всіх, хто постраждав сьогодні. Ми ніколи не пробачимо. Кошти за квитки з всіх концертів будуть повернені. Будь ласка, моліться", - йдеться у повідомленні.

Міністерство оборони РФ цинічно заявило, що ракетного удару в центрі Вінниці було завдано по "тимчасовому пункту розміщення нацистів".

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті