В боях за Україну загинув доброволець з Нової Зеландії Кейн Іатет

Новозеландський доброволец Кейн Іатет загинув в ході боїв за Україну. Про це розповів командир одного із підрозділів 126 окремої бригади Сергій Варламов у своєму Телеграм-каналі.

"Кейн "Черепаха" Іатет, представник корінного народу Маорі, ветеран новозеландської армії з досвідом війни у Афганістані. Військова допомога від наших союзників нам дуже допомогає. Але найбільше вражають іноземні добровольці, які готові в цій нерівній війні боротися і жертвувати собою за нашу свободу", - розповів Варламов.

За його словами, саме Кейн Іатет нещодавно врятував одного із полонених бійців, якого рашисти тримали в підвалі, не даючи навіть питної води, через що хлопець був змушений пити антифріз впродовж двої місяців. 

 
Як повідомлялося раніше, на Луганщині загинув захисник України 22-річний призер чемпіонатів Європи з боксу Максим Галінічев

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті