На Луганщині загинув захисник України 22-річний призер чемпіонатів Європи з боксу Максим Галінічев

У Луганській області загинув 22-річний український боксер, призер чемпіонатів Європи Максим Галінічев. Про це повідомила Федерація боксу України на своїй сторінці у Фейсбуці 22 березня.

Зазначається, що трагічна подія сталася 10 березня.

"Війна забрала ще одного справжнього патріота, талановитого боксера та чудову людину Максима Галінічева", - пишуть у федерації.

У повідомленні говориться, що перспективний український боксер вигравав «золото» чемпіонату Європи серед молоді 2017 року, був срібним призером юнацьких Олімпійських Ігор 2018 року та срібним призером чемпіонату Європи до 22-х років 2021-го року.

"В травні 2022 року він свідомо відмовився від участі в чемпіонаті Європи і пішов добровольцем в десантно-штурмові війська. Після двох поранень, він знову повернувся на війну. 10 березня 2023 року Максим загинув в Луганській області, захищаючи свою батьківщину від російського ворога. Вся боксерська родина буде вічно пам‘ятати Максима. Федерація боксу України висловлює щирі співчуття родині боксера", - пишуть спортсмени.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті