У Білогорівці на Луганщині внаслідок обстрілу рашистами загинуло двоє цивільних – Гайдай

Внаслідок ворожих обстрілів у Білогорівці загинуло двоє цивільних 25 жовтня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі каналу "FREEДОМ" 26 жовтня.

"У Білогорівці з тих людей, які категорично не хотіли виїжджати, двоє вчора загинуло", – сказав Гайдай.

Уточнюється, що приліт російського снаряду вбив літнього чоловіка та його доньку в Білогорівці: дідусь не хотів виїжджати, донька була вимушена залишитися, аби доглядати за батьком.

Раніше повідомлялось, що бійці ЗСУ увійшли до зруйнованої рашистами Білогорівки, до Лисичанська – 17 км.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті