У Балаклії почали виплачувати пенсії одразу за 5 місяців окупації - Зеленський

У Балаклії та Граковому на Харківщині почали виплачувати пенсії за весь час окупації. Про це 13 вересня у відеозверненні заявив Володимир Зеленський.

Таким чином йдеться загалом про виплати за п'ять місяців.

"Дуже важливо, що з нашими військами, з нашим прапором на деокуповану територію заходить і звичайне нормальне життя. Наприклад, у Балаклії, у Граковому вже почалася видача пенсій одразу за п'ять місяців. За той час, коли ми просто не могли здійснити виплати з за окупації", - зазначив Зеленський.

За словами глави держави, всі українські пенсіонери на території, що звільнилася, отримають виплати. Україна завжди виконує свої соціальні зобов'язання перед людьми.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що виплати пенсій на звільнених територіях Харківщини розпочнуться вже з понеділка.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті