В Авдіївці зловили й покарали снайперку ЧВК "Вагнер" Ілясову "Бєлку", яка прославилась "вишуканими" методами катування

В Авдіївці зловили снайперку ЧВК "Вагнер" Анну Ілясову "Бєлку". Про це повідомив Телеграм-канал "Україна ЗСУ 18+" 26 квітня.

"Це руснява мразота, яка вже прославилася у військових кругах своїми "вишуканими" методами катування (електричний стілець, виколювання очей тощо). – сказано в повідомленні. – Жорстоке покарання цієї свинособаки не для слабкої психіки залили в закритий канал (може зламати психіку)".

Раніше повідомлялось, що українські військові показали, як на Луганщині взяли в полон 7 окупантів.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті