Ув’язнених із "ЛНРівських" колоній готують до відправки на фронт

До відправки на фронт окупанти готують ув’язнених із колоній на окупованій території Луганщини. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 11 серпня. 

"У колоніях так званої "ЛНР" почали примусово готувати ув’язнених для відправлення їх на фронт", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що списки придатних вже надіслані росіянам. Воювати відправлять майже всіх, крім важкохворих і окремих категорій зеків.

Раніше повідомлялось, що в окупованому Сєвєродонецьку "добровольчий батальйон імені Судоплатова" набирає до своїх лав алкоголіків і наркоманів.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті