В окупованому Сєвєродонецьку "добровольчий батальйон імені Судоплатова" набирає до своїх лав алкоголіків і наркоманів

Російський "добровольчий батальйон імені Судоплатова" в окупованому Сєвєродонецьку закликає до своїх лав алкоголіків і наркоманів. Фото відповідного оголошення опублікував Телеграм-канал "Rubezhnoe" 7 серпня.

"Наркоманія! Алкоголізм? Вихід є! Записуйся в батальйон Судоплатова!", - ідеться в оголошенні.

Раніше "BBC" повідомляла, що податкова служба Росії внесла до реєстру юридичних осіб державне унітарне підприємство (ДУП) "Добровольчий батальйон імені П. А. Судоплатова". Зазначалося, що компанію, яка воює в Україні, зареєструвала влада окупованої частини Запорізької області, хоча створювати такі збройні формування російський закон дозволяє тільки Міністерству оборони.

Раніше повідомлялося, що Сєвєродонецьк перестає бути спокійним тилом для окупантів.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті