Уламки збитої в Криворізькому районі ракети пошкодили підприємство

Уламки збитої в Криворізькому районі ракети пошкодили одне з підприємств, обійшлось без постраждалих. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у своєму телеграм-каналі 10 грудня.

"Щодо збитої вчора над Криворіжжям ворожої ракети. Її уламки пошкодили приміщення одного з підприємств. Зачепили і 2 вантажівки. Люди не постраждали", - зазначив Лисак.

Також він підкреслив, що наслідки бойової роботи також можуть нести небезпеку, і "при вірі в ППО, не можна нехтувати укриттям".

Як повідомлялось раніше, росія атакувала ракетами Миколаїв та околиці міста.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті