Росія атакувала ракетами Миколаїв та околиці міста

Російські війська завдали ракетних ударів по Миколаєву та Миколаївському району. Про це обласна військова адміністрація поінформувала 9 грудня у Телеграмі.

Під ракетним ударом Миколаїв опинився напередодні близько 22:12 вечора. Влучання сталося по відкритих територіях на околицях міста. Загиблих та травмованих немає.

Минулого дня армія РФ також обстріляла село Солончаки Куцурубської громади. Артилерійських ударів зазнало місто Очаків Очаківської громади. В обох громадах обійшлося без руйнувань та загиблих.

Як повідомлялося, над Миколаївщиною збили три ворожих дрони-камікадзе.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті