Уламки збитої ракети у Києві впали на приватні будинки, є постраждалі та пошкодження

Російські війська намагалися нанести ракетний удар по Києву в ніч на 11 грудня, проте сили ППО збили усі цілі, але від падіння уламків пошкоджено приватні будинки та поранено четверо людей. Про це повідомила КМВА у Телеграмі.

"Сьогодні зранку ворог намагався завдати по Києву ракетного удару. Приблизно за сценарієм як і рівно місяць тому, 11 листопада, коли в бік столиці була випущена балістика. Сьогодні, 11 грудня, орієнтовно о 4:00, рашисти завдали чергового удару ракетами, попередньо, балістичного типу. Сили та засоби протиповітряної оборони вразили всі ворожі цілі", - написав очільник МВА Сергій Попко.

За попередніми даними, внаслідок роботи ППО сталося падіння уламків в Дарницькому районі. Травми отримало четверо мешканців Бортничів.

Зокрема, чоловік 1992 р.н. отримав осколкове поранення нижніх кінцівок. Перша медична допомога йому надавалася на місці. Троє жінок 1963, 1990 та 1992 р.н. – у всіх гостра реакція на стрес, допомога теж надавалася на місці.

Згодом у КМВА показали наслідки нічної ракетної атаки. На місці працюють рятувальники, вибухотехніки, слідчо-оперативні групи.

Як повідомлялося, в небі України цієї ночі було знищено 18 ударних "Шахедів" та 8 ракет.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Донбас
01.03.2026
17:44

Критичні чоловічі дні. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

У Росії є чудовий образ дурня, який всюди носиться зі своєю "писаною торбою". Минулого тижня в ролі цієї самої торби виступила багатостраждальна «найдовша в світі» Георгіївська стрічка... а в ролі дурня, що носиться з нею, виступили всюдисущі...
Країна
26.02.2026
16:41

Справа не в територіях! Або без соплів про те, чому не можна здавати Донбас

Мир на умовах однієї сторони — це і є капітуляція. Тобто в такому разі Київ де-факто визнає свою поразку у війні та перемогу Москви. Але об'єктивних причин іти на таке у Зеленського немає.
Всі статті