Україна готується до найгіршого сценарію, оскільки путін може "дотиснути" Білорусь - МВС

Росія може "дотиснути" Білорусь, щоб її війська теж вступили у війну проти України, і з цієї причини на північних кордонах максимально посилено адміністративний та контррозвідувальний режим. На цьому наголосив заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в інтерв'ю "Телеграфу".

За його словами, міжнародні партнери передають Києву інформацію своїх розвідок про те, що "з боку Білорусі з високою ймовірністю можуть заходити диверсійно-розвідувальні групи".

"Білоруська влада вже надала свою територію і для транзиту військ, і для ракетно-артилерійських обстрілів, і для лікування поранених, і навіть для вивезення награбованого росією. За всіма законами війни Білорусь уже давно приєдналася до військової агресії. Але роль Білорусі може бути ще більшою. активною", – вважає Єнін.

"Білоруський диктатор всіляко уникає більш активного залучення до російської війни проти України. Але нам не потрібно заспокоювати себе, що йому це вдається нескінченно. Ми не виключаємо, що Росія може дотиснути Білорусь і саме тому ми повинні виходити з гірших сценаріїв", - зазначив він.

Як повідомлялося раніше, російські пропагандисти везуть до Білорусі "установку НIMARS" з фанери, щоб показово її "знищити".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті