Україна готова забезпечити гарантії безпеки РФ - Арахамія

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна готова забезпечити росію гарантії безпеки, проте при виконанні кількох умов. Про це Арахамія, який очолював українську переговорну групу з РФ навесні, написав у Телеграм.

"Україна готова забезпечити росії гарантії безпеки. Для цього достатньо: залишити територію нашої країни, виплатити репарації, покарати всіх військових злочинців, добровільно здати ядерну зброю", – зазначив Арахамія.

Він додав, що після цього Україна буде готова сісти за стіл переговорів та поговорити про гарантії безпеки.

Нагадаємо, 3 грудня президент Франції Емманюель Макрон заявив про необхідність гарантій безпеки для росії. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті