Українським біженцям у Швеції нададуть повний доступ до системи охорони здоров’я та служби зайнятості

Українським біженці отримають повний доступ до шведської системи охорони здоров’я та служби зайнятості. Відповідний законопроєкт розробили у Швеції, з посиланням на шведські ЗМІ пише "Дзеркало тижня" 19 лютого. 

"Швеція розширить підтримку біженців з України. Країна розробила законопроєкт, який дасть можливість українським біженцям отримати номер соціального страхування та BankID. Це надасть їм повний доступ до шведської системи охорони здоров’я та служби зайнятості", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що також українцям збільшать суму виплат з чинних 71 шведської крони (€6,28) до 308 шведських крон (€27,26). Тобто на місяць українські біженці отримуватимуть приблизно €818.

Очікується, що законопроект буде прийнято восени.

Раніше повідомлялось, що Велика Британія продовжить візи для українських біженців до 2026 року.

В уряді України повідомили, кого із ВПО з березня залишать без виплат.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті