Українську молодь вчать убивати українців: відтепер і в Біловодську

В окупованому селищі Біловодськ Луганської області рашисти відкрили "козачій кадетській корпус", назвавши його іменем сепаратиста з Кадіївки Павла Дрьомова. Про це повідомили "Старобільські новини" 29 січня.

"Ми вже писали, що в Старобільську окупанти відкрили так званий "козацький кадетський корпус", який використовують для поширення пропагандистських наративів, виховання серед студентської молоді ненависті до України та підготовки учнів навчального закладу до війни проти нашої держави, – сказано в повідомленні. – Такий самий навчальний заклад функціонує в тимчасово окупованому Біловодську".

Підкреслюється, що там цей заклад названий на честь кадіївського сепаратиста Дрьомова – "Біловодський козацький кадетський професійний коледж ім. Павла Дрьомова".

Уточнюється, що, зокрема, в цьому так званому навчальному закладі проходять для учнів проводяться "уроки мужності", де шанують пам'ять сепаратиста Дрьомова, який брав активну участь у війні проти України.

Зазначається, що "козачий отаман" сепаратист Павло Дрьомов "самоліквідувався" ще у 2015 році: 12 грудня, святкуючи власне весілля, він загинув у результаті підриву автомобіля, у якому їхав зі Стаханова (Кадіївки) до Первомайська. Дрьомов помер на місці, його водія вибуховою хвилею викинуло з машини, згодом він теж помер, не доїхавши до лікарні.

Раніше повідомлялось, що окупанти відкрили "козацький кадетський корпус" на базі профліцею в Старобільську, де "викладають" місцеві колаборанти.

Також раніше повідомлялося, що російські окупанти розробили програму з русифікації української молоді на 10 років.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті