Українську молодь вчать убивати українців: відтепер і в Біловодську

В окупованому селищі Біловодськ Луганської області рашисти відкрили "козачій кадетській корпус", назвавши його іменем сепаратиста з Кадіївки Павла Дрьомова. Про це повідомили "Старобільські новини" 29 січня.

"Ми вже писали, що в Старобільську окупанти відкрили так званий "козацький кадетський корпус", який використовують для поширення пропагандистських наративів, виховання серед студентської молоді ненависті до України та підготовки учнів навчального закладу до війни проти нашої держави, – сказано в повідомленні. – Такий самий навчальний заклад функціонує в тимчасово окупованому Біловодську".

Підкреслюється, що там цей заклад названий на честь кадіївського сепаратиста Дрьомова – "Біловодський козацький кадетський професійний коледж ім. Павла Дрьомова".

Уточнюється, що, зокрема, в цьому так званому навчальному закладі проходять для учнів проводяться "уроки мужності", де шанують пам'ять сепаратиста Дрьомова, який брав активну участь у війні проти України.

Зазначається, що "козачий отаман" сепаратист Павло Дрьомов "самоліквідувався" ще у 2015 році: 12 грудня, святкуючи власне весілля, він загинув у результаті підриву автомобіля, у якому їхав зі Стаханова (Кадіївки) до Первомайська. Дрьомов помер на місці, його водія вибуховою хвилею викинуло з машини, згодом він теж помер, не доїхавши до лікарні.

Раніше повідомлялось, що окупанти відкрили "козацький кадетський корпус" на базі профліцею в Старобільську, де "викладають" місцеві колаборанти.

Також раніше повідомлялося, що російські окупанти розробили програму з русифікації української молоді на 10 років.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті