Українські захисники уразили 14 районів зосередження живої сили ворога та два пункти управління за добу

Сили оборони уразили 14 районів зосередження живої сили ворога протягом минулої доби. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 25 березня.

"Авіація Сил оборони за добу завдала 11 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що, крім того, підрозділи ракетних військ і артилерії уразили ще 3 райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки противника.

Уражено також 2 пункти управління.

Раніше повідомлялось, що ЗСУ збили ворожий гелікоптер Мі-24 та 6 безпілотників.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті