Українські захисники у Львові стали хрещеними батьками для 16 дітей-сиріт з Луганської області

Шістнадцять дітей-сиріт з Луганщини знайшли хрещених батьків серед захисників у Львові. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 12 квітня.

"Хрещеними батьками стали курсанти Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та меценати дитячого будинку", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що єпископ-помічник Львівської Архиєпархії владика Володимир у співслужінні капеланів з чотирьох капеланств Львівської Архиєпархії  у вівторок, 11 квітня, у дитячому будинку №1 охрестив шістнадцятьох дітей-сиріт з Луганщини".

Раніше повідомлялось, що діти-переселенці з Гірської громади Луганщині зможуть оздоровитися влітку.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті