Українські захисники на Бахмутському напрямку знищили вантажний автомобіль окупантів разом з особовим складом

Українські військові знищили вантажний автомобіль окупантів разом з особовим складом на Бахмутському напрямку. Відповідне відео, зняте військовими, розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 2 лютого.

"На Бахмутському напрямку 3-я бригада оперативного призначення НГУ спільно з 44-ою окремою артилерійською бригадою ЗСУ виявили та знищили вантажний автомобіль окупантів для підвезення боєприпасів та особовий склад, який в ньому знаходився", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковане відео, що демонструє, як українські захисники зачищають ворожі позиції в районі Бахмута.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті