Українські рятувальники щодня підвозять воду мешканцям прифронтової Донеччини

Рятувальники щодня підвозять воду мешканцям прифронтових населених пунктів Донецької області. Відповідне відео розмістила ДСНС України у своєму Телеграм-каналі 5 липня.

"Ситуація з водопостачанням у Донецькій області залишається напруженою. Окрім щоденних обстрілів місцеве населення має проблеми ще з відсутністю централізованого водопостачання, – йдеться в повідомленні. – Тож рятувальники щодня здійснюють підвіз питної та технічної води населенню".

Раніше повідомлялось, що мешканцям деокупованих сіл Луганщини поліцейські привезли хліб і допомогли зателефонувати рідним за допомогою Starlink.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті