Українські артилеристи відправили "на дно" гордість російського оборонпрому

Рашистський "вбивця байрактарів" – арктичний ЗРК Тор-М2ДТ – відправився "на дно" завдяки українським артилеристам. Про це повідомили ВМС ЗС України на своїй сторінці у Facebook 2 лютого.

"Артилеристи окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова Військово-Морських Сил Збройних Сил України знищили гордість російського оборонпрому "вбивцю байрактарів" арктичний ЗРК Тор-М2ДТ, – сказано в повідомленні. – Зазначені комплекси, які має на озброєнні лише 80-та мотострілецька бригада берегових військ північного флоту ВМФ РФ, увійшли до окупованої України в грудні минулого року".

Уточнюється, що всього на озброєнні в росії 12 комплексів подібної модифікації, які працюють в температурному діапазоні до мінус 50 градусів. Кожен такий ЗРК має дві машини: перша – машина для розміщення екіпажу та управління вогнем, друга – машина з РЛС, двома пусковими модулями на 4 зенітні ракети типів 9М331 або ж 9М332.

"Зенітно-ракетний комплекс вартістю понад 25 мільйонів доларів, на який покладалось завдання не лише прикриття своїх військ, але й також захист стратегічно важливих об’єктів рашистів, артилеристи Військово-Морських Сил Збройних Сил України успішно відправили вслід за російським військовим кораблем", – йдеться в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що українські захисники на Бахмутському напрямку знищили вантажний автомобіль окупантів разом з особовим складом.

Також раніше було опубліковано відео, що демонструє, як українські захисники зачищають ворожі позиції в районі Бахмута.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті