Українські артилеристи відправили "на дно" гордість російського оборонпрому

Рашистський "вбивця байрактарів" – арктичний ЗРК Тор-М2ДТ – відправився "на дно" завдяки українським артилеристам. Про це повідомили ВМС ЗС України на своїй сторінці у Facebook 2 лютого.

"Артилеристи окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова Військово-Морських Сил Збройних Сил України знищили гордість російського оборонпрому "вбивцю байрактарів" арктичний ЗРК Тор-М2ДТ, – сказано в повідомленні. – Зазначені комплекси, які має на озброєнні лише 80-та мотострілецька бригада берегових військ північного флоту ВМФ РФ, увійшли до окупованої України в грудні минулого року".

Уточнюється, що всього на озброєнні в росії 12 комплексів подібної модифікації, які працюють в температурному діапазоні до мінус 50 градусів. Кожен такий ЗРК має дві машини: перша – машина для розміщення екіпажу та управління вогнем, друга – машина з РЛС, двома пусковими модулями на 4 зенітні ракети типів 9М331 або ж 9М332.

"Зенітно-ракетний комплекс вартістю понад 25 мільйонів доларів, на який покладалось завдання не лише прикриття своїх військ, але й також захист стратегічно важливих об’єктів рашистів, артилеристи Військово-Морських Сил Збройних Сил України успішно відправили вслід за російським військовим кораблем", – йдеться в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що українські захисники на Бахмутському напрямку знищили вантажний автомобіль окупантів разом з особовим складом.

Також раніше було опубліковано відео, що демонструє, як українські захисники зачищають ворожі позиції в районі Бахмута.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті