Україна виконала зобов'язання за угодою про асоціацію з ЄС вже на 72%

Україна вже на 72% виконала зобов'язання за угодою про асоціацію з Євросоюзом. Про це 24 березня повідомляє урядовий портал.

"Наразі Україна вже виконала 72% усіх зобов'язань, передбачених Угодою, яка є важливим елементом інтеграції України у внутрішній ринок Євросоюзу. Загальний прогрес Угоди за 2022 рік збільшився на 9%", - повідомила Служба віцепрем'єр-міністра України.

Згідно з опублікованими даними, найбільший прогрес було зафіксовано в таких сферах:

  • статистика та обмін інформацією - 96%;
  • інтелектуальна власність - 94%;
  • юстиція, свобода, безпека, права людини - 91%;
  • гуманітарна політика - 91%;
  • управління державними фінансами - 90%.

"Закінчуємо виконання рекомендацій Єврокомісії, які отримали разом із кандидатством, запустили процедуру селф-скринінгу на відповідність українського законодавства праву ЄС, усі ці паралельні процеси покликані прискорити наступний етап - переговори щодо членства в ЄС", - сказала віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина.

Вона також зазначила, що Україна, попри повномасштабну війну, продовжила активний процес адаптації українського законодавства до права ЄС.

Нагадаємо, раніше до Києва з візитом прибув глава МЗС Естонії, який обговорив зі спікером Верховної Ради вступ України до НАТО.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті