Україна виконала зобов'язання за угодою про асоціацію з ЄС вже на 72%

Україна вже на 72% виконала зобов'язання за угодою про асоціацію з Євросоюзом. Про це 24 березня повідомляє урядовий портал.

"Наразі Україна вже виконала 72% усіх зобов'язань, передбачених Угодою, яка є важливим елементом інтеграції України у внутрішній ринок Євросоюзу. Загальний прогрес Угоди за 2022 рік збільшився на 9%", - повідомила Служба віцепрем'єр-міністра України.

Згідно з опублікованими даними, найбільший прогрес було зафіксовано в таких сферах:

  • статистика та обмін інформацією - 96%;
  • інтелектуальна власність - 94%;
  • юстиція, свобода, безпека, права людини - 91%;
  • гуманітарна політика - 91%;
  • управління державними фінансами - 90%.

"Закінчуємо виконання рекомендацій Єврокомісії, які отримали разом із кандидатством, запустили процедуру селф-скринінгу на відповідність українського законодавства праву ЄС, усі ці паралельні процеси покликані прискорити наступний етап - переговори щодо членства в ЄС", - сказала віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина.

Вона також зазначила, що Україна, попри повномасштабну війну, продовжила активний процес адаптації українського законодавства до права ЄС.

Нагадаємо, раніше до Києва з візитом прибув глава МЗС Естонії, який обговорив зі спікером Верховної Ради вступ України до НАТО.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті