До Києва прибув глава МЗС Естонії та обговорив зі Стефанчуком вступ України до НАТО

До Києва з офіційним візитом прибув глава МЗС Естонії Урмас Рейнсал. Про це 21 березня повідомляє спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

"Вдячний Естонії за всю надану оборонну підтримку України. Для нас важливе її продовження, щоб остаточно зламати плани держави-терориста. Обговорили також низку пріоритетних питань, насамперед відповідальність росії", - заявив глава парламенту.

Зокрема, Стефанчук і Рейнсал обговорили створення механізму відшкодування збитків, яких росіяни завдали Україні. Голова Верховної Ради наголосив на важливості санкційного тиску проти РФ і висловив сподівання, що 11 пакет санкцій стане дієвим проти країни-агресора. Крім того, Стефанчук підкреслив, що сьогодні Україна фактично відіграє роль країни НАТО, стримуючи російську агресію.

"Висловив сподівання, що найближчим часом буде підписано декларацію президента України Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Естонії Каї Каллас щодо євроатлантичної інтеграції України. Це допоможе союзникам розпочати дискусію щодо розгляду заявки України на членство в НАТО", - додав Стефанчук.

Також зазначимо, що Рейнсал уже побував на засіданні українського парламенту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МЗС Японії підтвердило візит прем'єр-міністра до Києва.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті