Україна отримає від Великої Британії вдвічі більше танків Challenger 2, ніж було обіцяно початково

Україна отримає від Великої Британії вдвічі більше танків Challenger 2, ніж було обіцяно початково. Про це повідомив посол України в Лондоні Вадим Пристайко в інтерв’ю Радіо Свобода.

"Якщо танки (Challenger 2 – ред.), то 14 танків нам пообіцяли, а в результаті візиту президента Зеленського домовлено, що ця кількість зросте вдвічі", - сказав Пристайко.

Також він зазначив, що Британія пропонує збільшити кількість українських військовослужбовців, які проходитимуть навчання в країні протягом 2023 року, у два з половиною рази.

Коментуючи запити України на бойові літаки, посол сказав, що "тут складно, ми шукаємо варіанти".

Раніше повідомлялось, що танки від Британії будуть відправлені до України наприкінці березня, а на передову вони можуть потрапити на початку квітня.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті