Україна може домогтися відкриття аеропорту у Львові в рамках гуманітарного коридору

Україна може домогтися часткового відкриття Львівського аеропорту в рамках гуманітарного коридору. Про це 7 червня заявив голова Львівської ОДА Максим Козицький в ефірі "Першого західного".

"Сьогодні ми підписали договір, який дозволяє нам разом розвивати прикордонну інфраструктуру, наші пункти пропуску, наші дороги, транспортні коридори", - заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Це відбулося в рамках програми Європейського Союзу "Механізм "Сполучення Європи". І після підписання договору Україна стала частиною цієї програми.

"Можливе відкриття аеропорту - одна з речей, на яку ми дуже чекаємо. Це питання було піднято, і ми сподіваємося, що так, як зерновий коридор, так може бути і гуманітарний коридор, який може бути забезпечений Європейським Союзом", - розповів Козицький.

За його словами, у разі відкриття аеропорту в рамках гуманітарного коридору, його частково забезпечуватиме Євросоюз.

Нагадаємо, що в середині травня зернову угоду вдалося продовжити на 60 днів.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті