Україна має стати членом НАТО без ПДЧ - Кулеба

За нинішніх обставин План дій щодо членства вже не має бути обов’язковим елементом на шляху України до НАТО. Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив у Києві в суботу, 3 червня 2023 року, на спільному брифінгу з очільником МЗС Естонії Маргусом Тсахкною, передає "Європейська правда".

"Ми вважаємо, що ПДЧ більше не повинен вважатися елементом на шляху до членства. Це механізм, який себе зжив і не повинен застосовуватися до України", - сказав Кулеба.

На його думку, надання Україні ПДЧ за нинішніх обставин вже втратило актуальність як наступний крок на шляху до НАТО.

При цьому членство України у Північноатлантичному альянсі український міністр закордонних справ вважає неминучим.

"Це рано чи пізно відбудеться. Тому що без України неможливо захистити євроатлантичний простір. І ми повинні змінити думку тих, хто вважає, що членство має відбутися краще пізніше, ніж раніше", - наголосив Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що союзники згодні, що Україна стане членом НАТО, але Угорщина проти, а Німеччина вагається. 

 

 

 

 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті