Україна має можливості для звільнення своєї території - Столтенберг

Україна має у своєму розпорядженні необхідну зброю і боєприпаси для звільнення своєї території від російських окупантів. Про це 7 червня в ефірі Center for a New American Security заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг.

"Що ми знаємо, так це те, що Україні надано можливості, зброю, боєприпаси, а також підготовку від країн-членів НАТО та інших союзників... Вони поставлені на місце, щоб у них були можливості, необхідні для звільнення більшої території", - заявив генеральний секретар НАТО.

Він зазначив, що перебіг будь-якої війни непередбачуваний, тому ніхто не може сказати точно, чим вона закінчиться. Але нагадав, що Україна показала, що може відкидати російські сили, як приклад нагадавши про звільнення Київської, Харківської та Херсонської областей.

Столтенберг також додав, що союзники мають посилювати позиції України на фронті, щоб держава повернула свою незалежність, а путін програв у війні.

Нагадаємо, раніше генсек НАТО також зазначив, що у ЗСУ є всі необхідні технічні можливості для звільнення окупованих територій.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті