Україна має можливості для звільнення своєї території - Столтенберг

Україна має у своєму розпорядженні необхідну зброю і боєприпаси для звільнення своєї території від російських окупантів. Про це 7 червня в ефірі Center for a New American Security заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг.

"Що ми знаємо, так це те, що Україні надано можливості, зброю, боєприпаси, а також підготовку від країн-членів НАТО та інших союзників... Вони поставлені на місце, щоб у них були можливості, необхідні для звільнення більшої території", - заявив генеральний секретар НАТО.

Він зазначив, що перебіг будь-якої війни непередбачуваний, тому ніхто не може сказати точно, чим вона закінчиться. Але нагадав, що Україна показала, що може відкидати російські сили, як приклад нагадавши про звільнення Київської, Харківської та Херсонської областей.

Столтенберг також додав, що союзники мають посилювати позиції України на фронті, щоб держава повернула свою незалежність, а путін програв у війні.

Нагадаємо, раніше генсек НАТО також зазначив, що у ЗСУ є всі необхідні технічні можливості для звільнення окупованих територій.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті