Україна контролює ситуацію в Бахмуті та розуміє наміри РФ – Череватий

Україна контролює ситуацію в Бахмуті та розуміє наміри росії. Про це заявив речник Східного військового командування Сергій Череватий в коментарі Reuters.

"Ситуація складна, ворог зосереджує максимум зусиль для захоплення Бахмута. Але несе серйозні втрати і не досягає стратегічного успіху", - сказав він.

Західні аналітики кажуть, що обидві сторони втрачають велику кількість військ у битві за Бахмут.

"Вони применшили стратегічне значення міста, але Україна сформулювала свою наполегливу оборону як спосіб виснаження російських військ перед контрнаступом, підкріпленим сучасною зброєю, наданою Заходом", - пише Reuters.

Як повідомлялося раніше, за оцінками британської розвідки, російські війська здобули певні успіхи в Бахмуті та просунулися в центр міста.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті