Російські війська здобули певні успіхи в Бахмуті та просунулися в центр міста – британська розвідка

Останніми днями російські війська відновили певну активність у битві за Бахмут. Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter 7 квітня.

"Останніми днями російські війська відновили певну активність у битві за Бахмут. З кінця березня 2023 року їх просування значною мірою зупинилося. Росія здобула певні успіхи і тепер, швидше за все, просунулася в центр міста та захопила західний берег річки Бахмутка", - йдеться в повідомленні.

Британці зазначають, що ключовий шлях постачання України на захід від міста, ймовірно, знаходиться під серйозною загрозою.

"Російські регулярні сили, включаючи повітряно-десантні війська, ймовірно, посилили цей район, і Росія знову ефективніше використовує артилерію в цьому секторі", - пише розвідка.

За словами Міноборони Великобританії, існує реалістична ймовірність того, що на місцевому рівні "Вагнер" і командири російського МО призупинили свою триваючу ворожнечу та покращили співпрацю.

Як повідомлялося раніше, заступник міністра оборони України Ганна Маляр у своєму Телеграм-каналі "трохи привідкрила завісу - що стоїть за словами "в Бахмуті тривають бої" і як приймаються оперативні рішення".

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті