Україна контролює ситуацію в Бахмуті та розуміє наміри РФ – Череватий

Україна контролює ситуацію в Бахмуті та розуміє наміри росії. Про це заявив речник Східного військового командування Сергій Череватий в коментарі Reuters.

"Ситуація складна, ворог зосереджує максимум зусиль для захоплення Бахмута. Але несе серйозні втрати і не досягає стратегічного успіху", - сказав він.

Західні аналітики кажуть, що обидві сторони втрачають велику кількість військ у битві за Бахмут.

"Вони применшили стратегічне значення міста, але Україна сформулювала свою наполегливу оборону як спосіб виснаження російських військ перед контрнаступом, підкріпленим сучасною зброєю, наданою Заходом", - пише Reuters.

Як повідомлялося раніше, за оцінками британської розвідки, російські війська здобули певні успіхи в Бахмуті та просунулися в центр міста.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті