У ЗСУ перерахували найнеобхідніші зараз види озброєння

Через високу інтенсивність бойових дій, а також для звільнення тимчасово окупованих РФ територій Україна потребує постачання і оборонного, і наступального озброєння від міжнародних партнерів. Про це у Телеграм повідомляє Military Media Center 15 березня.

Як повідомляється, найнеобхідніші види озброєння включають: ракети до HIMARS; ракети до MARS; 155-мм снаряди; 120-мм міни; ракети до систем ППО; ракети до систем ПТРК (протитанкові ракетні комплекси); авіаційні засоби ураження; баражувальні боєприпаси (дрони-камікадзе); танкові снаряди 105 і 125 мм.

"Західні зразки озброєння демонструють більшу ефективність на полі бою, ніж радянські аналоги, що стоять на озброєнні армії РФ, завдяки кращим технічним характеристикам. Це дає змогу українським військовим витрачати менше боєприпасів і при цьому досягати всіх поставлених завдань із меншим ризиком для життя", - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Рада ЄС збільшила фінансування фонду, з якого виділяють кошти на зброю для України. 

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті