У ЗСУ перерахували найнеобхідніші зараз види озброєння

Через високу інтенсивність бойових дій, а також для звільнення тимчасово окупованих РФ територій Україна потребує постачання і оборонного, і наступального озброєння від міжнародних партнерів. Про це у Телеграм повідомляє Military Media Center 15 березня.

Як повідомляється, найнеобхідніші види озброєння включають: ракети до HIMARS; ракети до MARS; 155-мм снаряди; 120-мм міни; ракети до систем ППО; ракети до систем ПТРК (протитанкові ракетні комплекси); авіаційні засоби ураження; баражувальні боєприпаси (дрони-камікадзе); танкові снаряди 105 і 125 мм.

"Західні зразки озброєння демонструють більшу ефективність на полі бою, ніж радянські аналоги, що стоять на озброєнні армії РФ, завдяки кращим технічним характеристикам. Це дає змогу українським військовим витрачати менше боєприпасів і при цьому досягати всіх поставлених завдань із меншим ризиком для життя", - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Рада ЄС збільшила фінансування фонду, з якого виділяють кошти на зброю для України. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті