У Зеленського очікують на його швидку зустріч з Орбаном

Міністр закордонних справ Угорщини Петеро Сіярто та голова Офісу президента Андрій Єрмак припустили, що президент Володимир Зеленський може зустрітися з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

"Співрозмовники обговорили можливість зустрічі Президента України Володимира Зеленського та Прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана й домовилися працювати над визначенням зручної дати такої зустрічі", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що лідери також обговорили прогрес України на шляху європейської інтеграції: "Упродовж найближчих днів Верховна Рада України планує ухвалити низку важливих євроінтеграційних законопроєктів. Ми повністю виконаємо наші зобов’язання".

Україна розраховує на позитивне рішення грудневого засідання Європейської ради, яке відбудеться 14-15 грудня, щодо початку переговорів з Україною про членство в ЄС.

Нагадаємо, Єврокомісія відповіла на випади Орбана щодо вступу України до ЄС. 

Як повідомлялося, ЄС розблокував дотації для Угорщини, щоб подолати вето Орбана на допомогу Україні. 

Також повідомлялося, що прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вимагав повного перегляду політики ЄС щодо України. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті