ЄС розблокував дотації для Угорщини, щоб подолати вето Орбана на допомогу Україні - Reuters

Щоб угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан зняв заперечення проти допомоги Україні, ЄС розблокував дотації для Угорщини 23 листопада. Про це повідомляє Reuters 23 листопада.

"Виконавча влада Європейського Союзу схвалила виділення 900 мільйонів євро (1 мільярд доларів) авансових платежів Угорщині в рамках її досі замороженої частки у фондах відновлення, оскільки блок намагається подолати вето Будапешта на допомогу Україні", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що виконавчий орган ЄС, Європейська комісія, що базується в Брюсселі, заблокувала Угорщину в рамках постпандемічного економічного стимулювання блоку через занепокоєння щодо корупції та відступу від демократичних стримувань і противаг за часів прем'єр-міністра Віктора Орбана.

У свою чергу, Угорщина заблокувала очікувані наступного місяця рішення ЄС про надання Україні 50 мільярдів євро економічної допомоги до 2027 року та початок переговорів про вступ з Києвом. Будапешт також заблокував план надання Києву військової допомоги ЄС у розмірі 20 мільярдів євро і виступає проти санкцій проти росії за розв'язання війни.

Раніше повідомлялось, що Орбан вимагає повного перегляду політики ЄС щодо України.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті