У Запоріжжі почав працювати евакуаційний шелтер для маломобільних людей, а в Оріхові та Гуляйполі - нові мобільні укриття

В Оріхові й Гуляйполі Запорізької області відкрили чотири нових мобільних укриття, а в Запоріжжі - працювати евакуаційний шелтер для маломобільних людей. Про це повідомили Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) у Facebook 11 березня й секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у Телеграм 12 березня.

"4 мобільні укриття встановлено в Оріхові та Гуляйполе у Запорізькій області", - пише Червоний Хрест.

Такі мобільні укриття встановили в Оріхові й Гуляйполі

Уточнюється, що укриття такого типу є протиосколковими спорудами цивільного захисту і допоможуть убезпечити людей у місцях масового скупчення від осколкових поранень. Площа кожної конструкції - 10 квадратних метрів, в середині може розміститись орієнтовно 10-15 людей.

Крім того, Куртєв повідомив, що в Запоріжжі запрацював евакуаційний шелтер для маломобільних людей.

"Цей сучасний комфортний простір повністю пристосований під потреби людей з інвалідністю та маломобільних громадян, які евакуюються до Запоріжжя. Тут вони можуть проживати до моменту виїзду в інші регіони чи за кордон і будуть забезпечені допомогою психологів, юристів і соцпрацівників та гарячим харчуванням, наданим ГО "BELUGA UA", - написав секретар Запорізької міськради.

Він уточнив, що створення шелтеру стало можливим завдяки співпраці міськради Запоріжжя з благодійним фондом "АРТАК Разом до мрії". Його представники в партнерстві з БФ "Схід SOS" відремонтували та облаштували приміщення, виділене міською владою з комунального фонду міста.

Так виглядає евакуаційний шелтер для маломобільних людей

Раніше повідомлялось, що ще у двох гімназіях Запоріжжя облаштували укриття й розглядають можливість переходу на змішаний формат навчання.

Раніше також повідомлялось, що в центрах психосоціальної підтримки родин з дітьми в Запоріжжі починають проводити навчальні сесії з основних шкільних предметів.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті