У центрах психосоціальної підтримки родин з дітьми в Запоріжжі починають проводити навчальні сесії з основних шкільних предметів

До безкоштовних послуг центрів психосоціальної підтримки родин з дітьми в Запоріжжі з березня додаються навчальні сесії з основних шкільних предметів. Про це повідомив секретар міської ради Запоріжжя Анатолій Куртєв та Телеграм-канали центрів.

"З березня тут планують почати навчальні сесії з основних шкільних предметів", - написав Куртєв.

Зазначається, що центри працюють в місті трохи понад місяць.

"Перший місяць роботи цих просторів продемонстрував їх велику затребуваність серед населення. На цей час за психологічною підтримкою сюди звернулися понад 300 родин, а творчі заняття, які проводять фахівці центру, відвідали понад 500 дітей", - зазначає Куртєв. 

Уточнюється, що центри створено за ініціативи ГО "Відповідальні громадяни" у співпраці з фондом ЮНІСЕФ та міським департаментом соцзахисту. Усі послуги центрів для батьків і дітей є безкоштовними.

Простори розташовані у Шевченківському і Хортицькому районах Запоріжжя, вони працюють по буднях з 12:00 до 17:00. Додаткову інформацію можна отримати в телеграм-каналі "Простір дружній до дитини Запоріжжя" та за номером гарячої лінії +38-066-567-00-16.

Подібні ініціативи працюють також у Широківській сільській, Кушугумській селищній і Вільнянській міській громадах Запорізької області. 

Раніше повідомлялось, що Запоріжжя починає налагоджувати економічну співпрацю з Калушем Івано-Франківської області.

Раніше також повідомлялось, що в одній із гімназій Запоріжжя облаштували укриття на понад 600 осіб, колектив готується до переходу на змішану форму навчання.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті