В одній із гімназій Запоріжжя облаштували укриття на понад 600 осіб, колектив готується до переходу на змішану форму навчання

В гімназії № 68 міста Запоріжжя облаштували укриття, тепер заклад готується до переходу на змішану форму навчання. Про це, опублікувавши відповідне відео, повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолоій Куртєв у Телеграм 23 лютого.

"Продовжуємо роботу з облаштування укриттів у міських закладах освіти. Найпростіше сховище, яке відповідає усім нормам, відтепер є і в гімназії №68", - написав Куртєв.

Зазначається, що укриття досить велике, розраховане на 615 осіб.

"Отже, гімназія зможе надати прихисток ще й діткам із сусідніх освітніх закладів, що не мають облаштованих сховищ", - підкреслюється у повідомленні.

Тепер, коли укриття повністю приведене до ладу, колектив гімназії готується до переходу на змішану форму навчання. Такий формат підтримують майже 43% представників батьківської громади закладу.

"На моє професійне спостереження - у нашому місті зараз активізувались панічні настрої, звідусіль звучить "...нас захоплять", "...нас розбомблять", і батьки дуже бояться за дітей. Тому облаштування такого великого укриття в гімназії - це дуже хороша подія й хороша новина", - прокоментувала "ОстроВу" відкриття нового бомбосховижа місцева психологиня Олена Панкратова.

Раніше повідомлялось, що підприємців з прифронтового Вільнянська Запорізької області проінформували щодо державної й донорської підтримки малого і середнього бізнесу.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті