У центрах психосоціальної підтримки родин з дітьми в Запоріжжі починають проводити навчальні сесії з основних шкільних предметів

До безкоштовних послуг центрів психосоціальної підтримки родин з дітьми в Запоріжжі з березня додаються навчальні сесії з основних шкільних предметів. Про це повідомив секретар міської ради Запоріжжя Анатолій Куртєв та Телеграм-канали центрів.

"З березня тут планують почати навчальні сесії з основних шкільних предметів", - написав Куртєв.

Зазначається, що центри працюють в місті трохи понад місяць.

"Перший місяць роботи цих просторів продемонстрував їх велику затребуваність серед населення. На цей час за психологічною підтримкою сюди звернулися понад 300 родин, а творчі заняття, які проводять фахівці центру, відвідали понад 500 дітей", - зазначає Куртєв. 

Уточнюється, що центри створено за ініціативи ГО "Відповідальні громадяни" у співпраці з фондом ЮНІСЕФ та міським департаментом соцзахисту. Усі послуги центрів для батьків і дітей є безкоштовними.

Простори розташовані у Шевченківському і Хортицькому районах Запоріжжя, вони працюють по буднях з 12:00 до 17:00. Додаткову інформацію можна отримати в телеграм-каналі "Простір дружній до дитини Запоріжжя" та за номером гарячої лінії +38-066-567-00-16.

Подібні ініціативи працюють також у Широківській сільській, Кушугумській селищній і Вільнянській міській громадах Запорізької області. 

Раніше повідомлялось, що Запоріжжя починає налагоджувати економічну співпрацю з Калушем Івано-Франківської області.

Раніше також повідомлялось, що в одній із гімназій Запоріжжя облаштували укриття на понад 600 осіб, колектив готується до переходу на змішану форму навчання.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті