Запоріжжя починає налагоджувати економічну співпрацю з Калушем Івано-Франківської області

Меморандум про економічне партнерство Запоріжжя й Калуша Івано-Франківської області підписали в Запоріжжі 20 лютого. Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв в Телеграм.

"Разом з міським головою Калуша Андрієм Найдою підписали Меморандум про економічне партнерство наших міст", - написав Куртєв. 

Він підкреслив, що спільним для цих міст є наявність потужних промислових підприємств. 

"Калуш, як і Запоріжжя, є потужним промисловим центром у своєму регіоні, тож об’єднавши зусилля та обмінюючись досвідом, зможемо досягнути гарних результатів", - зазначив Куртєв. 

Уточнюється, що співпраця між громадами Запоріжжя й Калуша не обмежується лише цим. Так, калушці надають запорізьким родинам прихисток під час війни й допомагають одній з бригад, яка воює на Запорізькому напрямку.

Раніше повідомлялось, що в центрі "ЯМаріуполь Запоріжжя" поновили видачу продуктових наборів.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті