У центрі "ЯМаріуполь Запоріжжя" поновили видачу продуктових наборів

Видачу продуктових наборів у центрі "ЯМаріуполь Запоріжжя" поновили  після невеликої перерви. Про це "ОстроВу" повідомили керівниця центру Юлія Дресвяннікова й співробітниця центру Вікторія Лагутіна 17 лютого. 

"Завдяки небайдужим запоріжцям постійно з’являються нові активності для маріупольців. Так, сьогодні вперше відбулося заняття з малювання "Кавові котики", яке влаштувала для відвідувачів центру художниця Світлана Жаховська. Діти разом з батьками вчилися створювати власні полотна з кави", - зазначила Лагутіна. 

Одна з постійних відвідувачок центру підкреслює, що поновлена видача продуктових наборів - справжня турбота про маріупольців.

Зазначається, що допомога для вимушених переселенців – це не тільки про продуктові набори чи грошові виплати. Для багатьох чи не найголовніша потреба - це можливість відчувати, що вони не залишились наодинці зі своїми проблемами. У Запоріжжі з цим допомагають численні громадські організації та волонтерські центри. 

У центрі "ЯМаріуполь Запоріжжя" постійно працює Програма психологічної допомоги, проводяться тренінги для дружин військових. Влаштовано творчі майстер-класи для дітей та дорослих, фітнес, заняття з англійської та української мов, тренінги з психологом - з понеділка по суботу у центрі "ЯМаріуполь Запоріжжя" завжди є чим зайнятися.

У центрі можна звернутися за допомогою до помічника ветерана, юриста та адміністратора ЦНАПу. У сусідньому приміщенні розташували побутовий центр. Там працюють кравчиня, машиністка прання, перукарка, терапевтка та стоматологиня. Пільговим категоріям надають послуги безкоштовно, іншим - за символічну плату. Підстригтися, наприклад, можна за 100 гривень. Часто такими послугами користуються військовослужбовці. 

У Запорізькому центрі зареєстровано понад 4 тисячі маріупольців. 

Уточнюється, що центри "Я.Маріуполь" працюють в багатьох містах України. 

Раніше повідомлялось, що в Запоріжжі планують термомодернізацію 13 освітніх закладів.

Раніше також повідомлялось, що ГО з Луганщини "Майстерня щастя" готує жінок, у тому числі ВПО, до активної участі в управлінні власними громадами.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті