У ВР теперь 401 депутат. Ще один нардеп раптово склав повноваження

Народний депутат Дмитро Шпенов подав заяву про складання депутатських повноважень. Про це повідомив у Фейсбук голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Таким чином, у Верховній Раді залишається 401 народний депутат.

Сам Дмитро Шпенов свого рішення скласти мандат публічно не пояснив. За даними ЧЕСНО, Шпенов був обраний у 2019 році до Верховної Ради як безпартійний самовисуванець за 37 округом (Дніпропетровська область). Він позафракційний, є членом Центральної контрольно-ревізійної комісії партії «Опозиційний блок» та членом Комітету з питань правової політики.

З 2006 до 2007 року Шпенов був депутатом Криворізької міської ради. У 2012 році був обраний до Верховної Ради від «Партії регіонів» за тим самим округом, а у 2007 році — за списком під номером 142. Обидва рази був членом партії.

Як вказує ЧЕСНО, у 2014 році він голосував за «диктаторські закони». До Ради 8-го скликання він обрався як безпартійний самовисуванець за тим самим 37 округом, був членом фракції "Опозиційний блок"

Нагадаємо, раніше вирішив скласти мандат нардеп Єфімов, бо хоче зосередитися на роботі у громаді Краматорська. 

Як повідомлялося, заяву про дострокове припинення повноважень написав народний депутат із фракції "Батьківщина" Данілов. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті