Заяву про дострокове припинення повноважень написав народний депутат із фракції "Батьківщина" Данілов

Народний депутат  із фракції "Батьківщина" Віталій Данілов написав заяву про дострокове припинення повноважень 22 листопада. Про це повідомив його колега, народний депутат Ярослав Железняк у своєму Телеграм-каналі 25 листопада, опіблікувавши фото заяви.

"Депутат Віталій Данілов ("Батьківщина") складає мандат. Ось заява. Він пройшов по загальному округу, тому замість нього зайде зайде наступний колега по списку. Голосування за підтримку складання мандату буде 8 грудня", - написав Железняк. 

Він підкреслив, що "чесно говорячи, вперше по фото дізнався про такого колегу - не дивлячись на те, що його фракція сидить поруч з нами". 

Раніше повідомлялось, що Зеленський звільнив чотирьох заступників командувача Нацгвардії й призначив трьох нових.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті