Нардеп Єфімов складає мандат. Хоче зосередитися на роботі у громаді Краматорська

Народний депутат Максим Єфімов заявив, що складає мандат через брак часу та сил, оскільки він має намір зосередится на роботі у команді Краматорської міськради - організовувати життєдіяльність громади. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook 1 грудня.

"Саме тому оголошую про складання повноважень депутата Верховної Ради України. Лідерство насамперед вимагає позбутися ілюзій. Зокрема ілюзій влади. Упевнений, це рішення дозволить мені зосередитися на питаннях захисту рідної Краматорської громади, усієї Донеччини й загалом – України", - повідомив Єфімов.

Також інший народний обранець Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі зазначив, що Єфімов не лише нардеп, а й голова депутатської групи "Відновлення України", яка складається з 17 осіб, що є мінімальною кількістю для існування групи.

"З складанням мандату Єфімовим в групі залишиться лише 16 осіб, що взагалі ставить під ризик існування цієї групи. Хіба що хтось новий приєднається до групи протягом двох тижнів", - зазначив Железняк.

Як повідомлялось раніше, заяву про дострокове припинення повноважень написав народний депутат із фракції "Батьківщина" Данілов.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті