У ВР теперь 401 депутат. Ще один нардеп раптово склав повноваження

Народний депутат Дмитро Шпенов подав заяву про складання депутатських повноважень. Про це повідомив у Фейсбук голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Таким чином, у Верховній Раді залишається 401 народний депутат.

Сам Дмитро Шпенов свого рішення скласти мандат публічно не пояснив. За даними ЧЕСНО, Шпенов був обраний у 2019 році до Верховної Ради як безпартійний самовисуванець за 37 округом (Дніпропетровська область). Він позафракційний, є членом Центральної контрольно-ревізійної комісії партії «Опозиційний блок» та членом Комітету з питань правової політики.

З 2006 до 2007 року Шпенов був депутатом Криворізької міської ради. У 2012 році був обраний до Верховної Ради від «Партії регіонів» за тим самим округом, а у 2007 році — за списком під номером 142. Обидва рази був членом партії.

Як вказує ЧЕСНО, у 2014 році він голосував за «диктаторські закони». До Ради 8-го скликання він обрався як безпартійний самовисуванець за тим самим 37 округом, був членом фракції "Опозиційний блок"

Нагадаємо, раніше вирішив скласти мандат нардеп Єфімов, бо хоче зосередитися на роботі у громаді Краматорська. 

Як повідомлялося, заяву про дострокове припинення повноважень написав народний депутат із фракції "Батьківщина" Данілов. 

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті