У Вінниці поховали одного з найкращих військових пілотів з Луганщини

У Вінниці поховали Владислава Рикова - одного з найкращих пілотів з Луганщини. Про це повідомив у Телеграм начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Владислав Риков народився у Луганській області. Коли хлопчику було 6 років - бандити вбили його родину: брата, матір… Врятував Влада правоохоронець Юрій Покусаєв, який і став йому батьком та навчив літати. З початком повномасштабного вторгнення батько та син "працювали" поруч. Син - у бойовому штурмовику, батько - із цивільним повітряним патрулем. Вранці 7 лютого Влад здійснив свій 385 - останній - політ. Загинув на Донеччині від ракети Р-37, яку окупанти вже досить давно не використовували. Напередодні його штурмовик завдав чимало втрат окупантам", - пише Лисогор.

Посмертно Владиславу Рикову присвоїли військове звання "полковник". Пілот - повний кавалер орденів «За мужність», «Богдана Хмельницького», та ордена «Святого Юрія Переможця».

"Поховали пілота на Алеї Слави у Вінниці - місті, в якому він ніколи не жив, але мріяв оселитись із родиною після Перемоги... У Влада залишилась дружина та маленька донечка Міра", - зазначив Лисогор.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті