Сирський у зоні бойових дій відзначив українських військових

Головнокомандувач ЗСУ Олекандр Сирський під час роботи в зоні бойових дій відзначив український військових за вірність військовій присязі та мужність у захисті держави. Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі 14 червня.

"Під час роботи в районах бойових дій, як завжди, відзначив кращих за вірність військовій присязі та мужність у захисті держави", - написав Сирський.

Він подякував кожному і кожній із Сил оборони, кожному солдату та командиру, які  хоробро захищають наші позиції та знищують ворога.

Раніше повідомлялось, що Сирський заявив про майбутнє скорочення штату Генштабу та реформи.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті