Побутовий центр для переселенців з Маріуполя відкрили у Вінниці

Побутовий центр для маріупольців, загалом сьомий у країні, відкрили у Вінниці 4 квітня. Про це повідомила Маріупольська міська рада в Телеграм.

"Мережа побутових центрів турботи розширюється. Тепер понад 3 тисячі маріупольців зможуть отримати необхідні послуги у Вінниці, серед яких пральня, стоматолог, перукар, кравчиня та коворкінг", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що на відкритті центру побували міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, міський голова Вінниці Сергій Моргунов та представники партнерів - Міжнародної організації з міграції, "Лікарі без кордонів", "Лікарі світу". 

У центрі маріупольці зможуть отримати послуги за низькими цінами, а для пільгових категорій вони безкоштовні. Така підтримка дозволить закрити ключові побутові питання, з якими зіштовхнулися маріупольці на новому місці. 

Уточнюється, що на зараз діє вже 27 центрів "ЯМаріуполь" по всій країні. Серед них 18 центрів підтримки, 7 побутових і 2 оздоровчі центри. 

Раніше повідомлялось, що для дітей-переселенців з Луганщини організували пізнавальні вихідні в Києві: екскурсія, подарунки й власноручне виготовлення паперу.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті